» E-papierosy / Mody / POD'y

Kategorie

OBSŁUGA WYSYŁEK DETALICZNYCH I ADMINISTRACJA STRONY
pon - pt: 10 - 18
Telefon: 881 688 538


KONTAKT
biuro@ecygaretka.plDANE FIRMY
Sieć Sklepów eCygaretka
Siedziba:
ul. Zakole 1
04-367 Warszawa
NIP 522-260-71-88
Zamówienia są szykowane i realizowane do godziny 16-tej, od poniedziałku do piątku. Wyjątkiem są dni ustawowo wolne od pracy.
Zamówienia złożone w sobotę i niedzielę będą realizowane w najbiższy dzień nie będącym dniem wolny od pracy.
Produkty (e-papierosy, liquidy nikotynowe, akcesoria do e-papierosów, zespoły grzewcze) objęte ustawą TPD nie są dostępne w sprzedaży wysyłkowej (internetowej).
Nie wysyłamy wyżej wymienionych produktów w tzw. "drodze wyjątku".

Strona internetowa 
www.eCygaretka.pl ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi formy reklamy jak również nie zachęca do zakupów w sklepach stacjonarnych. Zdjęcia również mają charakter poglądowy. Wszelkie uchylenia od stanu właściwego w sklepach stacjonarnych wynikają z braku dostępności odpowiednich grafik przeznaczonych na rynek europejski lub ich jakość nie nadaję się do wyświetlania na stronie.
Wszelkie treści dotyczące produktów zawarte są na powszechnie dostępnych stronach internetowych Producentów.

E-papierosy / Mody / POD'y

Z myślą o osobach poszukujących i oczekujących czegoś więcej niż standardowe e-papierosy eGo stworzono tzw. elektroniczne mody. Są to wyroby, które zapewniają przede wszystkim znacznie więcej możliwości przeprowadzania modyfikacji dostosowanych do własnych potrzeb, a co ważne, pozwalają na uzyskanie większej chmury oraz na poznanie nowych, zupełnie nieznanych dotąd walorów smakowych.

Elektroniczne e-papierosy typu modym

Elektroniczne mody najczęściej przypominają swoim wyglądem rurki lub pudełka (tzw. boxy). Tego rodzaju e-papierosy są zasilane wymiennymi akumulatorami (w odróżnieniu od standardowych modeli typu eGo, w których akumulator zazwyczaj jest zamontowany przez producenta na stałe).

Dostępne na rynku modele modów można podzielić na elektroniczne (posiadające układ elektroniczny) oraz mechaniczne (czyli takie, które zostały pozbawione układu elektronicznego). W zależności od rodzaju e-papierosa akumulator może być ładowany poprzez wejście mini/micro USB lub przy pomocy specjalnej ładowarki dedykowanej do ogniw. W większości tego typu produktów wykorzystuje się zaawansowane technologicznie atomizery, które pozwalają na samodzielne przygotowanie poszczególnych systemów grzewczych (grzałek).


 

NASZE SKLEPY
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się informacje o elektronicznych papierosach
2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o tej treści - opuść tę stronę !

Wejdź Zrezygnuj