Strona główna » VAPORYZATORY

KategorieNie prowadzimy sprzedaży telefonicznej. 

Sprzedaż produktów objętych ustawą TPD tylko dla firm, osób prowadzących działalność gospodarczą lub dla zarejestrowanych przedsiębiorców. KONTAKT

biuro@ecygaretka.plDANE FIRMY
Sieć Sklepów eCygaretka
Siedziba:
ul. Zakole 1
04-367 Warszawa
NIP 522-260-71-88
alt

VAPORYZATORY

VAPORYZATORY

Waporyzatory, vaporizery przenośne i stacjonarne


Alternatywa dla tradycyjnego palenia – bez szkodliwego dymu i nieprzyjemnego zapachu? Waporyzatory przenośne i stacjonarne dostępne w sklepie ECYGARETKA w Warszawie to profesjonalne produkty do waporyzacji. W naszym sklepie znajdziesz waporyzatory producentów, takich jak Arizer, Atmos, Dynavap, Fenix, Flowermate, Ghost Vape, Vivant czy Kingtons.
 

Waporyzacja – na czym to polega?


Waporyzatory nie spalają suszu, a jedynie go podgrzewają. Zioła ulegają waporyzacji, a w parze znajdują się substancje aktywne zawarte w suszu, na przykład kannabinoidy w konopiach siewnych. W procesie waporyzacji nie powstają szkodliwe substancje smoliste, jak w przypadku tradycyjnych papierosów, dlatego waporyzatory wykorzystuje się do celów rekreacyjnych i medycznych. Kolejne modele stają się coraz bardziej nowoczesne.
Waporyzacja – jak to zrobić krok po kroku? Susz rozdrobnij, włóż do komory grzewczej waporyzatora i ustaw temperaturę urządzenia. Vaporizer wyświetli komunikat, kiedy urządzenie będzie już nagrzane i gotowe do użytku.
 

Jaki waporyzator suszu wybrać?


Na stronie ECYGARETKA znajdziesz ogromny wybór waporyzatorów przenośnych i stacjonarnych. Przed wyborem najlepszego dla Ciebie urządzania do waporyzacji musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Jaki przedział cenowy waporyzatorów Cię interesuje? Jak często i gdzie będziesz korzystać z urządzenia - w domu czy poza domem? Wolisz waporyzator stacjonarny czy przenośny?
 

Vaporyzator stacjonarny czy przenośny?


Waporyzator stacjonarny różni się od przenośnego przede wszystkim brakiem akumulatora – takie urządzenia mają zasilanie z gniazdka elektrycznego. Zazwyczaj mają większą moc od przenośnych, a więc są od nich bardziej wydajne. Model stacjonarny będzie lepszym wyborem dla Ciebie, jeśli chcesz używać waporyzatora w sytuacjach towarzyskich, do waporyzacji w większej grupie osób, jako że stacjonarne vaporizery mają zwykle mocniejsze grzałki. Zwykle dłużej są w stanie pracować bez ryzyka przegrzewania. Z kolei waporyzatory przenośne mają nad stacjonarnymi przewagę pod względem wagi i, rzecz jasna, mobilności – są lekkie, mają wbudowaną baterię i możesz korzystać z nich nawet, jeżeli nie masz dostępu do prądu.

 

Waporyzatory konwekcyjne, kondukcyjne i hybrydowe


Modele stacjonarne i przenośne mają inne systemy grzewcze. W ten sposób możemy podzielić je na waporyzatory konwekcyjne (susz pogrzewany jest przez gorące powietrze) i kondukcyjne (susz nagrzewa się przez ścianki komory). Możesz też zdecydować się na vaporizer hybrydowy.
W waporyzatorach konwekcyjnych susz podgrzewany jest przez gorące powietrze wyłącznie w momencie wdychania pary. To ogromna zaleta waporyzatorów kondukcyjnych, ponieważ pozwalają one oszczędzać susz. Zwolennicy konwekcji doceniają także walory smakowe – para, którą się zaciągamy z waporyzatora konwekcyjnego jest znacznie delikatniejsza, jest jej także mniej niż w przypadku użytkowania kondukcyjnych vaporyzatorów. Dla niektórych (szczególnie osób, które rzucają nałóg palenia) może to być jednak wada. Zaletą jest również bardzo krótki czas nagrzewania suszu, jednak przekłada się to na zauważalnie większe obciążenie w waporyzatorach przenośnych. Konwekcyjne waporyzatory przenośne należy ładować po 35-40 minutach użytkowania, również żywotność akumulatora jest mniejsza niż w kondukcyjnych modelach.


Waporyzatory kondukcyjne posiadają komory grzewcze, które podgrzewają susz nie tylko podczas zaciągania się parą. Susz podgrzewany jest wolniej niż w konwekcji, co prowadzi do nieco szybszego „zużywania” wartościowych dla nas substancji w suszu. Jednak produkowana w kondukcyjnych waporyzatorach para ma wyraźny, intensywny smak i jest jej więcej, dlatego kondukcie poleca się osobom rzucającym palenie. Ten system grzewczy mniej obciąża akumulator, który cechuje się większą żywotnością oraz wytrzymałością pomiędzy kolejnymi ładowaniami. Łatwiej również znaleźć mniejszy, wysokiej jakości waporyzator kondukcyjny niż konwekcyjny. Dużo osób, decydując się na przenośny vaporyzator, wybiera właśnie model kondukcyjny.
Waporyzatory hybrydowe to z kolei propozycja dla osób niezdecydowanych. Znając zalety i wady poszczególnych rozwiązań, z łatwością można dobrać vaporyzator, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Warto zauważyć, że kombinacje systemów kondukcyjnych i konwekcyjnych są różnorodne i zależą od wybranego modelu waporyzatora hybrydowego. Najczęściej jednak cechują się produkcją dużej ilości pary o intensywnym smaku.


Waporyzator to urzędzenie, po które warto sięgnąć nie tylko gdy rozstajemy się ze szkodliwym nałogiem. Waporyzacja pozwala nam przeprowadzać korzystną dla zdrowia inhalację, a także rozkoszować się smakiem suszu i olejków eterycznych. To w pełni bezpieczny dla zdrowia sposób na wdychanie naturalnych aromatów i cennych składników, bez konieczności zażywania substancji smolistych i innych szkodliwych produktów ubocznych spalania. Zadbaj o zdrowie, nie rezygnując z chwili relaksu i wybierz dla siebie najlepszy waporyzator.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

NASZE SKLEPY

WOLA   730822283
PON-PT
11 - 19
  ecygaretka.wola@gmail.com
SOBOTA
10 - 15
  01-134 WARSZAWA, UL.WOLSKA 54
 
GROCHÓW   570967937
PON-PT
10 - 19
  ecygaretka.zakole@gmail.com
SOBOTA
10 - 15

 
04-367 WARSZAWA, UL.ZAKOLE 1
 
SADYBA   733570603

PON-PT
10-19

  ecygaretka.sadyba@gmail.com
SOBOTA
10-15
  02-903 WARSZAWA, UL.POWSIŃSKA 25 LOK U9, POD KFC
 
MARYMONT   884336905
PON-PT
10 - 18
  ecygaretka.marymont@gmail.com
SOBOTA
10- 14
  01-690 WARSZAWA, UL.SŁOWACKIEGO 45, PAW. 51
 
TARCHOMIN   733905719
PON-PT
10 - 19
  ecygaretka.tarchomin@gmail.com
SOBOTA
10 - 14
  03-144 WARSZAWA, UL.ŚWIATOWIDA/ĆMIELOWSKA, PAW 70
 
URSUS   730388318
PON-PN
10.30 - 19
  ecygaretka.ursus@gmail.com
SOBOTA
10.30 -  15
  02-495 WARSZAWA, UL.BOHATERÓW WARSZAWY 32
 
SŁUŻEW   884336913
PON-PT
10 - 19
  ecygaretka.sluzew@gmail.com
SOBOTA
10 - 15
  02-668 WARSZAWA, UL.PUŁAWSKA/AL.LOTNIKÓW, PAW. 173
 
MOKOTÓW   730388317
PON-PT
10.30 - 19
  ecygaretka.mokotow@gmail.com
SOBOTA
10 - 14
  00-765 WARSZAWA, UL.DOLNA 5
 
POWIŚLE   881688538
PON-PT
10 - 18
  ecygaretka.powisle@gmail.com
SOBOTA
10 - 14
  00-382 WARSZAWA, ULSOLEC 81B, CH ARKADA, PAW. P77
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się informacje o elektronicznych papierosach
2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o tej treści - opuść tę stronę !

Wejdź Zrezygnuj